
Ібіца виселяє 200 осіб, які жили у фургонах
В Ібіці близько 200 осіб були виселені з імпровізованих поселень, де вони проживали у фургонах та інших тимчасових конструкціях через відсутність доступного житла. Більшість із них були працівниками, які не могли дозволити собі орендувати квартиру.






















