
Пілоти Формули-1 домовились їхати повільніше
Пілоти Формули-1 Фернандо Алонсо та Серхіо Перес домовились їхати повільніше один одного під час гонок, щоб зробити їх більш цікавими та навчитися керувати енергією. Це рішення вони прийняли через те, що їхні машини є найгіршими у пелотоні.






















