
П'ять працівників лікарні в Галисії інфіковані норвезькою коростою
У лікарні Сантьяго-де-Компостела підтверджено п'ять випадків інфікування норвезькою коростою серед працівників після виявлення осередку захворювання. За даними санітарних служб, ситуація перебуває під контролем.






















