
Керівник Renfe заявив, що компанія є жертвою залізничних аварій
Президент Renfe Альваро Фернандес Гердія заявив, що компанія є "жертвою" двох залізничних аварій, які сталися в січні в Адамсі та Хелііді. Він підкреслив, що компанія зробила все можливе для подолання криз та підтримки постраждалих.






















