
Медики Іспанії вимагають відставки очільниці Міністерства охорони здоров'я
У Іспанії комітет лікарів, які готуються до страйку, звинуватив Міністерство охорони здоров'я у спотворенні інформації та вимагає відставки очільниці відомства. Міністерство звинувачує лікарів у зриві зустрічі з представниками автономних областей.





















