
Уряд Іспанії схвалив закон про пріоритетність держуправління охорони здоров'я
Іспанський уряд сьогодні схвалить законопроект про цілісність системи національного здоров'я, який передбачає повернення до державного управління охороною здоров'я та обмеження приватної участі. Цей крок має на меті поліпшити якість медичних послуг та забезпечити більшу прозорість системи.






















