
США зробили прорив у виробництві енергії з ґрунту
Вчені зі США створили технологію, яка здатна генерувати енергію безпосередньо з ґрунту за допомогою мікроорганізмів. Це відкриття може стати ключовим у розвитку нових джерел енергії та зменшенні впливу на навколишнє середовище.






















