
Іспанія знижує кількість учнів у класах та обмежує навантаження вчителів
Уряд Іспанії схвалив законопроект, який знижує максимальну кількість учнів у класах та встановлює обмеження на навчальне навантаження вчителів. Ці зміни спрямовані на поліпшення умов роботи вчителів та підвищення якості освіти.


















