
Екс-мер іспанського міста зізнався у збагаченні на фальшивих рахунках
Колишній мер іспанського міста Вільянуева-дель-Сєгура зізнався у зловживанні своїм становищем та збагаченні на фальшивих рахунках під час свого перебування на посаді. Цей випадок отримав назву "справа Веллі".






















