
Міністр охорони здоров'я Мónica García вирішила знову балотуватися на пост голови Мадрида
Міністр охорони здоров'я Іспанії Мónica García оголосила про намір взяти участь у праймеріз партії Más Madrid для висування своєї кандидатури на пост президента автономного співтовариства Мадрид. Її мета - змінити нинішню голову регіону Ізабель Діас Айуско.






















