
Сотні працівників вийшли на вулицю в Гран-Канарії на Першотравневу демонстрацію
У Гран-Канарії сотні працівників вийшли на вулицю, щоб відзначити Першотравневу демонстрацію та вимагати поліпшення умов праці, підвищення зарплат і доступного житла. Головним гаслом заходу стало "Не вистачає експлуататорів, а не працівників".






















