
ВІДРОДЖЕННЯ ТУБЕРКУЛЬОЗУ В КАНАРІЯХ ПІСЛЯ ПАНДЕМІЇ
Після пандемії Covid-19 в Канарських островах спостерігається зростання випадків захворювання на туберкульоз. За даними лікарів, у 2025 році було зареєстровано 138 випадків туберкульозу, що на 18% більше, ніж у попередньому році.






















