
Єврокомісія представить план щодо зниження залежності від імпортних добрив
Європейська комісія планує представити 19 травня заходи щодо збільшення виробництва добрив у ЄС та зниження залежності від імпортних постачань. Це рішення було прийнято після низки попереджень щодо можливого дефіциту добрив через блокаду Іраном та США стратегічного Ормузького протоколу.






















