
Історична можливість відмовитися від викопного палива
У місті Санта-Марта (Колумбія) відбулася конференція щодо відмови від викопного палива, де зібралися представники понад 50 країн, щоб обговорити шляхи переходу до світу без нафти, газу та вугілля. Це рішення має велике значення для забезпечення миру та власної незалежності країн.






















