
Колумбія запрошує світ відмовитися від викопного палива
У місті Санта-Марта в Колумбії відбудеться Перша конференція щодо переходу на альтернативні джерела енергії, метою якої є створення плану для поступової відмови від викопного палива. У конференції візьмуть участь представники понад 60 країн.






















