
У Астурії не можуть зловити "кампану"
В Астурії вже два тижні триває сезон полювання на сьомгу, але першого цього року "кампану" - найціннішого екземпляра - досі не спіймано. Тим часом зростає кількість прихильників захисту цього виду риби через різке скорочення її популяції.






















