
Декарбонізація торговельних балансів: новий виклик на конференції в Колумбії
У Колумбії відбулася конференція щодо переходу на відновлювані джерела енергії, де учасники обговорювали питання декарбонізації торговельних балансів та міжнародного співробітництва. Міністри країн світу зібралися, щоб знайти шляхи вирішення проблеми зміни клімату.





















