
У Севільї відкриють госпілерію при монастирі Сан-Альберто
У центрі Севільї з'явиться госпілерія на 28 місць при монастирі Сан-Альберто, де гості зможуть відчути духовну атмосферу та співіснувати з чернечою громадою. Проект реалізується за підтримки компанії Nüa Hotels та передбачає реставрацію приміщень.
·Diario de Sevilla