Як будуть розподілені 90 команд у новому сезоні Segunda RFEF

У наступному сезоні Segunda RFEF очікується зміна формату змагань, згідно з якою 90 команд будуть розподілені по п'яти групам. Остаточне рішення буде оголошено вже цього тижня.
Що сталося
У Іспанії готуються до нового сезону Segunda RFEF, в якому візьмуть участь 90 команд. Ці команди будуть розділені на п'ять груп згідно з територіальним принципом.
Подробиці
Відповідно до пропозиції, що найбільше підтримується територіальними федераціями, групи будуть сформовані наступним чином:
- Група I: команди з Галиції, Астурії, Кантабрії та Країни Басків. Тут будуть такі клуби як Bergantiños, Compostela, Coruxo, Arosa, Ourense, Arenteiro з Галиції; Marino de Luanco, Oviedo Vetusta, Llanera з Астурії; Rayo Cantabria, Gimnástica з Кантабрії; Gernika, Alavés B, Eibar B, Portugalete, Sestao River, Basconia, Amorebieta з Країни Басків.
- Група II буде складатися з команд з Каталонії, Арагону, Ла-Ріохи та Наварри. Серед них: Olot, Girona B, Espanyol B, Barça Atlètic, Manresa, Reus, Terrassa з Каталонії; Utebo, Tarazona, Ebro, Barbastro з Арагону; S.D. Logroñés, U.D. Logroñés B, Náxara, Arnedo з Ла-Ріохи; Tudelano, Osasuna B, Peña Sport з Наварри.
- У Групі III зіграють команди з Мурсії, Валенсії, Балеарських островів. Це будуть: Lorca Deportiva, UCAM Murcia C.F., C.D. Minera, Yeclano Deportivo, C.D. Cieza, Real Murcia Imperial, La Unión Atlético з Мурсії; Valencia Mestalla, UD Castellonense, Orihuela C.F., C.F. Intercity, C.D. Alcoyano, C.F. La Nucía y Elche Ilicitano з Валенсії; SCR Peña Deportiva, Atlético Baleares, U.D. Poblense y R.C.D. Mallorca “B” з Балеарських островів.
- Група IV об'єднає команди з Андалусії, Канарських островів та Естремадури. До неї увійдуть: Recreativo, Antoniano, Betis Deportivo, Sevilla Atlético, Atlético Central, Estepona, Mijas, Marbella, Linares, Xerez, Atlético Sanluqueño, Ciudad de Lucena з Андалусії; Atlético Paso, Tenerife B, Tamaraceite, Las Palmas Atlético з Канарських островів; Don Benito, Badajoz з Естремадури.
- Останню, Групу V, складуть команди з Кастилії-Ла-Манчі, Мадриду та Кастилії і Леону. У ній будуть представлені: Atlético Albacete, Puertollano, Talavera, Guadalajara, Conquense з Кастилії-Ла-Манчі; Atlético de Madrid C, Navalcarnero, Sanse, Getafe B, Alcalá з Мадриду; Salamanca UDS, Valladolid Promesas, Tordesillas, Gimnástica Segoviana, Atlético Astorga, Numancia, Real Ávila з Кастилії і Леону.
Що це означає
Ця зміна формату змагань має велике значення для іспанського футболу, оскільки дозволяє більш чітко розподілити команди за територіальним принципом. Це може знизити витрати на переїзди команд під час змагань та підвищити інтерес уболівальників до матчів місцевих команд. Остаточне рішення щодо формату має бути затверджено офіційно найближчим часом.